• Nowość

Miska papierowa Kraft , Biodegradowalna - 1300 ml - 300 szt

37672
2 szt.

Naczynie papierowe Kraft

Sprzedawane w ilości 300 szt.

Bez pokrywki                     

 

Zasady dostawy

 

Zwroty

212,88 zł
Netto
261,84 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Miska Kraft - 1300 ml - 300 szt

Pojemniki papierowe Kraft z naszej oferty doskonale sprawdzą się na ciepłe jak i na zimne potrawy.

Miski papierowe posiadają tłuszczo szczelną powłokę dzięki czemu idealnie nadają się do serwowania dań jednorazowych, takich jak zupy, sałatki, owoce, a także przekąsek. Dodatkowo eliminując  potrzebę mycia naczyń.

Miski jednorazowe Kraft doskonale sprawdzają się w branży cateringowej do obsługi imprez, przyjęć i wydarzeń specjalnych, gdzie zróżnicowane potrawy mogą być podawane w oddzielnych pojemnikach.

Miski papierowe znakomicie nadają się również do obsługi imprez targowych oraz plenerowych.

Papierowe opakowania są biodegradowalne i nadają się do recyklingu. Po zużyciu ulegają naturalnemu rozkładowi, co minimalizuje negatywny wpływ na środowisko w porównaniu do opakowań plastikowych. Dlatego korzystając z papierowych opakowań, ograniczamy zużycie plastiku, co stanowi ważny krok w zmniejszaniu ilości plastikowych odpadów i problemów z nimi związanych.

W porównaniu do produkcji tworzyw sztucznych, proces wytwarzania papieru zazwyczaj wiąże się z niższą emisją dwutlenku węgla.

Miski kraftowe są lekkie oraz łatwe do przenoszenia, co ułatwia ich transport.

Postrzegane są jako bardziej estetyczne a także przyjemne wizualnie w porównaniu do plastikowych opakowań. Dodają wartości estetycznej produktom co może wpływać na odbiór marki.

Papierowe opakowania mogą być łatwo dostosowywane do różnych produktów oraz marek dzięki zastosowaniu nadruków, wzorów i kolorów. To pozwala firmom na kreowanie unikalnej tożsamości wizualnej.

Cechy produktu:

  • pojemność: 1300ml
  • średnica: 184mm
  • materiał: papier
  • pakowane do 300 szt misek na karton
  • produkt posiada atest dopuszczenia do kontaktu z żywnością.
37672
2 szt.